سازمانیمشترکین سازمانی
+ADSL2
Fiber
LTE
آسیاتل
OWA
تماشاخونه
باشگاه مشتریان
مدیر عامل و معاونین

مدیر عامل و معاونین

اسامی مدیر عامل محترم و معاونین شرکت آسایتک

مدیرعامل آسیاتک


محمد علی یوسفی‌زاده، متولد سال ۱۳۵۸ و دانشجوی دکتری رشته فناوری اطلاعات، از جمله مدیران جوان و موفق کشور در صنعت ارتباطات و اینترنت است که از سال ۹۰ به عنوان مدیرعامل شرکت آسیاتک برگزیده شد. وی همچنین از سال ۸۰ به عنوان موسس و مدیر عامل شرکت "شهراد شبکیه" توانسته بود در حوزه خدمات اینترنت سرویس‌های روزآمدی در استان‌های تهران، البرز، مازندران و هرمزگان ارائه نماید. وی از زمان پیوستن به آسیاتک توانسته است رتبه این شرکت را در بین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی ۷ رتبه ارتقا دهد و جوایز و استانداردهای متعددی مانند جایزه تعالی سازمانی را برای آسیاتک به ارمغان آورد. ایشان پشتکار، دقت و چابکی در اجرای مشارکتی و تیمی امور را همواره سرلوحه قرار داده و معتقد است کیفیت، راهی است بی‌پایان که می‌بایست در تمام اجزای سیستم همواره دیده و اجرایی شود.

 


 

 

معاونان آسیاتک

 
آقای مهندس محمد صالحی‌نژاد نماینده مدیرعامل، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی
ایشان دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران است و از سال ۱۳۹۱ با سمت نماینده مدیریت همکاری خود را با شرکت انتقال داده های آسیاتک آغاز نموده اند. وی از سال ۱۳۷۹ در حوزه طراحی،مشاوره،اجرای سیستم های مدیریتی و ممیزی سیستم های مدیریتی فعالیت نموده اند.همچنین ایشان بیش از ۱۳ سال تجربه ممیزی و ارزیابی،جوایز ملی و استانداردهای بین المللی را در کارنامه خود دارند و خدمات مشاوره مدیریت به سازمانها و ارگان های مختلف ارائه نموده¬اند.
آقای مهندس محمد بابایی معاون کسب و کار
ایشان دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد تهران مرکزی و دانش آموخته MBA دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران میباشند و از سال ۹۸ با سمت معاونت کسب و کار همکاری خود را با شرکت انتقال داده های آسیاتک آغاز نموده اند. ایشان از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۰ در بازار ICT مدیر اسبق بازرگانی شرکت افرانت و از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۸ مدیر کل کسب و کار سازمانی پارس آنلاین بوده اند.
آقای مهندس رضا فهیمی معاون فنی
ایشان دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر، MBA با گرایش مدیریت پروژه و DBA از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران است. همچنین ایشان عضو رسمی موسسه مدیریت پروژه PMI و دارای مدرک PMP هستند و از سال ۱۴۰۱ با سمت معاون فنی همکاری خود را با آسیاتک آغاز نموده‌اند. از جمله تجارب بین‌المللی ایشان می‌توان به بیش از ۸ سال تجربه در شرکت‌های زیمنس و نوکیا (مدیریت ارشد سرویس ایران) اشاره نمود. همچنین از جمله تجارب کارآفرینی و مدیریتی ایشان می‌توان به بنیانگذاری شرکت مخابراتی BRTel و ۵ سال عضویت در هیات مدیره و مدیر عاملی این شرکت اشاره نمود.
آقای مهندس علیرضا عباسی معاون فن‌آوری اطلاعات
ایشان دارای مدرک لیسانس مهندسی فن‌آوری اطلاعات از دانشگاه آزاد تهران شمال و دانش آموختهMBA مدرسه تجارت تهران(TBS) می‌باشند، سال ۹۶ با سمت مدیر محصول همکاری خود را با شرکت انتقال داده های آسیاتک آغاز و از سال ۹۹ با سمت معاون فن‌آوری اطلاعات ادامه همکاری نموده اند. ایشان از سال ۱۳۸۲ در صنعت ICT، فن‌آوری اطلاعات و دارندگان پروانه‌های خدمات ارتباطی ISP، PAP و FCP مشغول به کار می­باشند‌ و در حوزه‌های مختلف اجرایی و مدیریتی فعالیت مستمر داشته‌اند.
آقای محمد جهانگیریان عضو هیات مدیره و معاون مالی
ایشان دارای مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه صنعت نفت و کارشناسی ارشد و دکتری(دانشجو)از دانشگاه ازاد اسلامی می­باشند که فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۹۹ در آسیاتک آغاز نموده اند.آقای جهانگیریان دارای ۱۰ سال سابقه کار در شرکتهای مخابراتی نظیر تالیا و مبین وان کیش(سهامی عام) و ۱۲ سال سابقه در سایر صنایع می­باشند.
سرکار خانم نعیمه باقری معاون سرمایه انسانی و اجرایی
ایشان دارای مدرک کارشناسی دبیری زبان انگلیسی و کارشناسی ارشدMBA (مدیریت کسب و کار) از انگلستان، و مدرک کوچینگ سازمانی بوده و همچنین دارای بیش از ۶ سال تجربه مسئولیت توسعه منابع انسانی در بیش از ۵۲ کشور (خاورمیانه و آفریقا) در شرکت هایی نظیر نوکیا و زیمنس بوده اند. از جمله تجارب بین المللی ایشان می­توان به بیش از ۲۳ سال تجربه در حوزه توسعه منابع انسانی در شرکت هایی چون لیبانسل، زیمنس و نوکیا اشاره نمود.
آقای حمیدرضا زاهدی‌فر معاون پشتیبانی مشترکین
ایشان دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته مهندسی برق -مخابرات هستند. فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۱ در شرکت زیمنس اغاز نموده و مسئولیت‌های ایشان در این دوره شامل مدیر نصب و راه‌اندازی، مدیر فروش، مدیر سرویس، مدیر پروژه بوده است. از سال ۱۳۸۹ در شرکت اریکسون عهده‌دار مسئولیت‌های مدیر ارشد فروش سرویس و مدیر زنجیره تامین بودند. ایشان موفق به دریافت جایزه برتر فروش در سال ۲۰۱۳ و گواهینامه‌های مدیریت از شرکت اریکسون هستند.

 

 

چارت سازمانی