افتتاح مرکز داده جدید آسیاتک

شرکت انتقال داده های آسیاتک، دارای پرظرفیت‌ترین و بزرگترین مرکزداده محتوایی در کشور است که برترین خدمات حوزه میزبانی و سرور اختصاصی را در مجموعه مراکز داده خود ارائه میدهد. بر همین اساس و جهت افزایش بیش از پیش ظرفیت مراکز داده و گسترش خدمات دهی آسیاتک در این حوزه، فاز دوم مرکز داده آسیاتک، به عنوان بهره بردار انحصاری فضای دیتا و مخابرات برج میلاد تهران، در تراز منفی 10 این برج افتتاح گردید.

دیتاسنتر تراز 284+ برج میلاد

دیتاسنتر میرعماد

دیتاسنتر آزادگان

دیتاسنتر تراز10- برج میلاد

دیتاسنترهای زیرساختی در شهرهای مشهد، شیراز و تبریز

ویژگی های خدمات میزبانی سرور آسیاتک

 • تامین برق بدون وقفه از دو مسیرشهری با پشتیبانی دیزل ژنراتور

 • برخورداری از سیستم های اعلام و اطفا حریق به روز

 • تامین استاندارد های محیطی دما و رطوبت در بالاترین سطح ممکن

 • خدمات پشتیبانی بی وقفه ۲۴*۷ در تمامی ایام سال

 • تامین امنیت فیزیکی با استفاده از دوربینهای مداربسته و راه کار احراز هویت بطور ۲۴ ساعته

 • امکان ارایه سرویس به شکل Cage های اختصاصی

 • بهره مندی از سرویس های ddos protection و Ddos mitigation جهت حفاظت از پایداری سرویس در مقابل حملات

 • ترافیک نامحدود با سرعت بالا و ارتباط پایدار از مسیر های مختلف بین الملل

 • برخورداری از شیلد الکترو مغناطیسی جهت تامین نیازهای پدافند غیر عامل

 • سیستم مانیتورینگ پیشرفته و ارایه sla 99.99

 • دسترسی به کنسول سرور از طریق سرویس KVM

 • امکان تامین ارتباط تجهیزات از طریق پورت های 1G,10G,40G

 • SAFETY Box اختصاصی

 • امکان ارایه ipv4,ipv6 به میزان نیاز و یا ارایه سرویس به شکل BGP

درباره آسیاتک

شرکت انتقال داده های آسیاتک در سال ۱۳۸۲ تأسیس و موفق به اخذ مجوز PAP از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردید. در سال 1392 بمنظور ارائه خدمات میزبانی و اشتراک مکانی مراکز داده اقدام به دریافت مجوز IDC از مرکز ملی فضای مجازی نمود. در نهایت از سال 1394 همزمان با اتمام مجوز PAP و معرفی مجوز جدید FCP، شرکت انتقال داده های آسیاتک موفق به اخذ این مجوز جهت ارائه هرگونه خدمات میزبانی، ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه و انواع خدمات محتوایی گردید. در حال حاضر آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور با دارا بودن کامل ترین سبد محصول در حوزه ارتباطات، شبکه بسیار گسترده در سراسر کشور و در اختیار داشتن بزرگترین و امن ترین مراکز داده ، آماده ارائه راهکارهای جامع سازمانی بر اساس سفارش مشتری، میباشد.

مجموعه دیتاسنترهای آسیاتک

شرکت انتقال داده های آسیاتک از سال 1392 تا کنون، با هدف همراهی با شبکه ملی اطلاعات و سیاست های کلان کشور، ضمن ایجاد و توسعه دیتاسنترهای قدرتمند و متناسب با به روز ترین استانداردهای جهانی و سایر زیرساختهای ارتباطی مورد نیاز، اقدام به میزبانی بیشترین حجم محتوای داخلی و تامین نیازهای سازمان های دولتی و شرکت ها خصوصی در این حوزه نموده است. عقد قراردادهای مشارکتی با سازمانهای فناوری اطلاعات به منظور حمایت از استارت آپ ها، عقد قرارداد با ساترا در خصوص میزبانی محتوای صوت و تصویری، مشارکت در پروژه ملی ابر ایران با بهره گیری از دیتاسنترهای شیراز و تبریز، آسیاتک را به اصلی ترین قطب صنعت میزبانی محتوا و ارائه خدمات دیتاسنتری به شکل امن در کشور تبدیل کرده است.


برای درخواست مشاوره کلیک کنید

مزایای دیتاسنتر های آسیاتک

امکان انتخاب لوکیشن دیتا سنتر از میان گزینه های برج میلاد تراز 284 ، برج میلاد تراز منفی 10 ،میرعماد، ، آزادگان با توجه به نیاز و بودجه ، شرایط متنوعی را پیش روی مشتری قرار میدهد . امکان نصب لینک های ارتباطی پرسرعت بی سیم بر بزرگترین برج مخابراتی ایران، اتصال به شبکه های ارتباطی پر سرعت زیرساختی از قبیل زیر ساخت، سویچ هایIXP ، شبکه کنترل ترافیک،NIX و شبکه مخابرات استانی کشور ،امکانات ارتباطی متنوع و کاملی را در اختیار کاربران خدمات دیتاسنتر آسیاتک قرار میدهد .


برای درخواست مشاوره کلیک کنید

ثبت درخواست مشاوره

جهت دریافت مشاوره و اطلاع از شرایط می توانید اطلاعات خود را ازطریق فرم زیر تکمیل نموده و ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نام را وارد نمایید
نام خانوادگی را وارد نمایید
تلفن همراه را وارد نمایید
تلفن همراه را وارد شده معتبر نیست
ایمیل را وارد نمایید
ایمیل را وارد شده معتبر نیست