کمپین های نوروزی آسیاتک

Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews

کمپین های نوروزی آسیاتک

 

کمپین های نوروزی آسیاتک

آخرین مقالات آسیاتک
Product rating: 4 out of 5 with 8969000 ratings

کمپین های نوروزی آسیاتک در باشگاه  مشتریان،  بخشی از هدایای نوروزی آسیاتک است که به مشترکین وفادار خود ارائه شده است. جهت بهره مندی از تخفیفات نامبرده کافیست به پنل کاربری خود در باشگاه مشتریان مراجعه کرده و با صرف امتیاز، پین تخفیف مورد نظر خود را دریافت و از آن استفاده نمایند.

طرح عیدانه تیوا

لذت تماشای فیلم، سریال و تمامی شبکه های تلویزیونی بصورت زنده از طریق سایت و اپلیکیشن تیوا به راحتی و بدون مصرف ترافیک فراهم شده است. افزون بر این 1 ماه اشتراک رایگان "تیوا" (www.tva.tv)  هدیه این مجموعه است به مشترکین آسیاتک. لازم به توضیح است امکان فعالسازی پین­های نامبرده تا 31 فروردین 97 بوده و از زمان فعالسازی به مدت 1ماه اعتبار خواهد داشت.

نکته: مطابق روال قبل، ترافیک مصرفی در صورتی رایگان خواهد بود که کاربر در سایت تیوا ثبت نام کرده و پین کد دریافتی از باشگاه مشتریان آسیاتک را (پین اکانت 1ماهه رایگان) در پنل کاربری خود در تیوا فعال نماید.

اطلاعات بیشتر...
طرح عیدانه تیوا
نوای دلنشین نوروزی با نواک

نوای دلنشین نوروزی با نواک

یک ماه اشتراک رایگان هدیه نواک به مشترکین آسیاتک. آسیاتکی¬ها میتوانند با صرف 10امتیاز کدهای تخفیف نامبرده را از باشگاه مشتریان آسیاتک دریافت کرده و در اپلیکیشن نواک فعال نمایند. ضمن اینکه کماکان بدون نگرانی از مصرف ترافیک موسیقی دلخواه خود را از طریق این اپلیکیشن گوش کنید.

با نواک همیشه و هر جایی که باشید مجموعه کاملی از موسیقی های ایرانی با شماست. در آرشیو بزرگ موسیقی نواک بگردید، آهنگ های جدید را کشف کنید، لیست های مختلف بسازید و با دیگران به اشتراک بگذارید. در نواک قانونی گوش کنید و از هنرمندان مورد علاقه تان حمایت کنید.

 

اطلاعات بیشتر...

نوروز شگفت انگیز با مجتمع فنی تهران

تخفیف های شگفت انگیز نوروزی ویژه آسیاتکی ها، فرصت مناسبیست برای بهره مندی از آموزش های آنلاین مجتمع فنی تهران در سراسر کشور با ارائه مدرک رسمی و معتبر.
مشترکین عزیر با صرف 20 امتیاز و دریافت پین تخفیف مجتمع فنی تهران از باشگاه مشتریان آسیاتک  و ضمن ثب نام درسامانه ویژه آسیاتکی ها به آدرس asiatech.webile.ir میتوانند از تخفیفات منحصربفردی بهره مند شوند:
     شارژ شگفت انگیر
     دوره های شگفت انگیز
لازم به توضیح است چنانچه مشترکین در کمپین های قبل در سامانه asiatech.webile.ir اقدام به ثبت نام نموده باشند، تخفیفات نامبرده در همان پنل برای ایشان فعال بوده و نیاز به ثبت نام مجدد نمی باشد.

 

اطلاعات بیشتر...
نوروز شگفت انگیز با مجتمع فنی تهران
تخفیف نوروزی الو پیک

تخفیف نوروزی الو پیک

مشترکین آسیاتک می توانند با صرف 20امتیاز و دریافت کد تخفیف الو پیک از  باشگاه مشتریان آسیاتک، کد هدیه به ارزش 10.000تومان دریافت و در اپلیکیشن الوپیک فعال نمایند. کدهای نامبرده قابلیت یکبار استفاده را دارند.

الوپیک بزرگترین سامانه خدمات حمل و نقل آنلاین است که بسته ها و مرسولات را با قیمتی منطقی تر و سرعتی بیشتر به دست مشتریان می رساند.

 

اطلاعات بیشتر...

هنر برای هدیه

ایام عید فرصت مناسبیست برای خرید آثار هنری یا اهدای آن به عزیزان خود.
این امکان برای آسیاتکی ها فراهم شده است تا با صرف 10امتیاز و دریافت پین کد تخفیف از باشگاه مشتریان آسیاتک، از 15درصد تخفیف خرید آثار هنری مختلف از طریق وبسایت یا اپلیکیشن آرتیبیشن (www.arthibition.net)، بهره مند شوند.

آرتیبیشن نمایشگاه و بازار آنلاین هنرهای تجسمی با محوریت هنر اصیل ایرانی است که با ایجاد دسترسی آسان، طراحی زیبا، ارائه‌ی بین المللی و دوزبانه و حضور در تمام شبکه‌های اجتماعی توانسته است اعتماد بسیاری از هنرمندان ممتاز ایرانی را بدست آورد.

 

اطلاعات بیشتر...
هنر برای هدیه

کاربر گرامی، افزون بر شرایط و تخفیفات ذکر شده، می­توانید با درج نام و شماره همراه خود در فرم زیر، در قرعه کشی نوروزی آسیاتک شرکت کنید. در روز ۳۱ فروردین ماه ۹۷ به قید قرعه به ۱۰نفر از ثبت نام کنندگان، فارغ از اینکه از مشترکین سرویس­های آسیاتک باشند یا خیر، سرویس ۱ماهه رایگان (برای تمدید و یا خرید سرویس جدید) ارائه خواهد شد.

کمپین نوروز ۹۷
* تلفن همراه
* نام و نام خانوادگی 0
* کد امنیتی: