رسانه تعاملی (VOD)

vod , VOD , Video On Demand , تماشای آنلاین فیلم , فیلم آنلاین , سرویس های vod , فیلم آنلاین رایگان سرویس های VOD امکان تماشای فیلم آنلاین رایگان را برای مشترکین اینترنت پر سرعت آسیاتک فراهم میکند
Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews

رسانه تعاملی (VOD)

 

رسانه تعاملی (VOD)

تماشاخونه، سرویس VOD اختصاصی آسیاتک برای تماشای آنلاین جدیدترین فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و سریال‌های خارجی ا‌ست که دسترسی علاقه‌مندان را به مجموعه‌ی کاملی از هزاران فیلم و سریال امکان‌پذیر می‌کند. بسیاری از این فیلم‌ها و سریال‌ها به طور اختصاصی و تنها در تماشاخونه قابل مشاهده است .این امکان برای مشترکین سرویس های ADSL و OWA  آسیاتک فراهم شده است از محتوای جذاب و دیدنی اپلیکیشن و وب سایت تماشاخونه به آدرس  www.tamashakhoneh.ir  بدون مصرف ترافیک بهره مند شوند .

چنین آسیاتک با همکاری سایر شرکت های ارائه دهنده سرویس های محتوایی (VOD و IPTV و آموزشی) این امکان را فراهم آورده است تا کاربران در هر لحظه از تماشای آنلاین هزاران فیلم سینمایی ، سریال ، موسیقی، مستند هیجان انگیز و ... بهره مند گردند. لذا با انتخاب خدمات هرکدام از سرویس دهندگان همکار آسیاتک که در ذیل معرفی شده اند می توانید سرویس مورد نظر خود را دریافت نمائید.

شایان ذکر است فقط مشترکین سرویس های ADSL  و OWA (وایرلس اشتراکی) آسیاتک امکان بهره مندی از ترافیک رایگان سرویس های VOD را دارند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات VOD به مشترکین آسیاتک

جزئیات سرویس های VOD
 

سرویس vod   نوع اشتراک (ماهانه) مهلت استفاده از ترافیک رایگان طریقه خرید اشتراک وبسایت  
کاناپه یک، سه، شش و دوازده- 1398/12/29 وبسایت و اپلیکیشین کاناپه www.kanape.ir  
دیجیتون ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، یکساله 1398/12/29 وبسایت دیجیتون www.digitoon.ir  
زووم روزانه از طریق شارژ سیم کارت 1398/12/29 اپلیکیشن زووم www.zoom.irancell.ir