تلویزیون تعاملی تیوا تلویزیون تعاملی تیوا

تلویزیون تعاملی تیوا

تماشای درخشش ستارگان محبوبتان در تیوا

تا 1397/06/31 ترافیک رایگان برای مشترکین آسیاتک
asiatech
تا پایان شهریورماه ۱۳۹۶ ترافیک رایگان برای مشترکین
asiatech
IPTV یا تلویزیـون تعاملی همـان رسـانه قدیمی اسـت در بسـتری نوین. در دنیـای امـروز برای پیشرو بودن فاکتور زمـان تعیین کننده است. کاربران IPTV با استفاده از اینترنت، آزادی عمل بیشتری برای دسترسـی به محتوای تصـویری دارند و تماشـای آنلاین برنامـه‌های زنده در هر مکان با IPTV برای آنها تجربه‌ای ‌لذت بخش خواهد بود. تماشـا و دنبال کردن برنامه‌های زنده در هر مکان با آسودگی خاطر و با بهترین کیفیت ممکن می‌تواند کمترین انتظار شما از این سرویس باشد. IPTV قابلیت‌های دیگری مانند Time Shifting و Catch-up TV را به منظور داشتن بهتـرین تجـربه کاربری در اختیارتان قـرار می‌دهـد، همچنین شما با دسترسی به آرشیو متنوعی از فیلم و سریال‌‌های روز دنیا بیننده بهترین‌ها خواهید بود.

دستگاه گیرنده تیوا

در کنار هم ببینید

شمـا می‌توانید با استفـاده از گیرنده تیـوا هیجان دنبال کردن و تماشـای برنامـه‌هایی را که دوست ‌دارید در کنـار یکدیگر تجـربه کنید. با این گیرنده سرویس تیـوا بر‌ روی تلویزیون در دسترس شما خواهد‌ بود. جستجـو در منوهای سرویس و انتخاب برنامه مورد علاقه‌تان با استفاده از ریموت کنترل هوشمند، آسان و ساده است. این گیرنده اینترتنی کامل‌ترین تجربه استفاده از سرویس تیـوا را به صورت جمعی در اختیار شما می‌گذارد؛ تجـربه دیدن تصاویر در ابعاد بزرگتر.
appintro

اپلیکیشن تیوا

برنامه‌های مورد علاقه‌تان، همیشه همراه شما

نرم‌افزار موبایل تیوا این امکان را در اختیارتان می‌گذارد تا در هر مکان برنامه مورد علاقه‌تان را تماشا و دنبال کنید. این نرم‌افزار برای سیستم عامل Android و iOS طراحی شده است تا بتوانید همیشه با تیوا همراه باشید. دسترسی آنلاین با موبایل یا تبلت به محتوای تصویری تیوا از این طریق بسیار سریع و آسان خواهد بود..
playstore cafebazar appstore
1. ارسال عدد 1 به2000882
2. مراجعه به آدرس www.gettva.com (این وبسایت متناسب با سیستم عامل اپلیکیشن مورد نیاز را به شما نمایش می دهد.)
onlineintro

دسترسی آنلاین

آنلاین تماشا کنید

tva.tv را به خاطر بسپارید تا تیـوا را به سادگی تماشـا کنید. وبسایت تیوا راحت‌ترین راه دسترسی شمـا برای دیدن برنامه‌های مـورد علاقه‌تان است. تماشـای برنامه‌هایی که دوست دارید بصـورت آنلاین و از طـریق کامپیوتـر شخصی تجـربه‌ای متفاوت و لذت‌بخش خواهد بود. تجربه کاربری آسـان و کیفیت بالای نمایش تصاویر بر روی وبسایت شما را محو تماشا خواهد کرد.

برای بهره مندی از ترافیک رایگان تیوا بیان چند نکته ضروریست:

  • کاربران سرویس های حجمی آسیاتک لازم است گزینه "دانلود پلاس" را در پنل کاربری خود در سایت 1544 فعال نموده و پس از خاموش و روشن کردن مودم اقدام به استفاده از سرویس خود نمایند
  • مشترکین سرویس های نامحدود نیاز به فعالسازی گزینه دانلود پلاس ندارند
  • حين استفاده از محتواهاي موجود، به هيچ عنوان از فيلترشکن يا نرم افزارهاي تغييرIP استفاده ننمايند
  • مشترکین برای بهره مندی از ترافیک رایگان حتما در پنل کاربری خود در سایت تیوا لاگین کرده، اقدام به خرید اشتراک نموده و سپس از محتوای موجود استفاده کنند.
  • فقط مشترکین سرویس های ADSL آسیاتک امکان بهره مندی از ترافیک رایگان سرویس های VOD را دارند.