سرویس های ارزش افزوده VAS

خدمات ارزش افزوده , vas , Value added services , ارزش افزوده آسیاتک ارائه دهنده اینترنت پرسرعت اقدام به ارائه خدمات ارزش افزوده یا همان Value added services نموده است
Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews

سرویس های ارزش افزوده VAS

سرویس های ارزش افزوده VAS

شرکت انتقال داده های آسیاتک ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در سراسر کشور، با همکاری شرکتها و مجموعه های بنام ، معتبر و پیشرو در زمینه های مختلف از جمله حوزه های آموزشی، خدماتی، فرهنگی و... اقدام به ارایه خدمات و امکانات ویژه به مشترکین خود نموده است. این خدمات بسته به نوع توافقات صورت گرفته با شرکت های همکار، شامل تخفیفات ویژه ای خواهد بود که در بازه های زمانی مختلف و با هدف بالا بردن سطح رضایتمندی مشترکین آسیاتکی و استفاده از خدمات و سرویس های کاربردی و روزمره با تخفیفهای منحصر بفرد و اختصاصی خواهد بود. *شایان ذکر است جهت ارتقاء هرچه بیشتر سطح کیفی و کمی خدمات ارایه شده در این بخش می توانید پیشنهادات، انتقادات و یا درخواست همکاری خود را از طریق ایمیل VAS@asiatech.ir برای واحد خدمات ارزش افزوده ارسال فرمایید.

 

 

خدمات گروه ارزش افزوده (VAS)این امکان برای مشترکین سرویس های ADSl  و OWA  (وایرلس اشتراکی) آسیاتک فراهم شده است تا از طریق سرویس های (VOD (Video On Demand  در هر لحظه، از تماشای آنلاین هزاران فیلم سینمایی ، سریال ، موسیقی ، مستند هیجان انگیز و ... بهره مند گردند. در این سرویس کاربر هر زمان که درخواست نمایش یک فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی را دارد، تنها با اتصال به اینترنت و انتخاب محتوای مورد نظر از طریق یکی از روش هایی که در زیر به آن اشاره شده است، به صورت رایگان یا غیر رایگان دسترسی پیدا می کند.
لذا با انتخاب خدمات هرکدام از سرویس دهندگان معرفی شده، می توانید سرویس مورد نظر خود را دریافت نمائید."سرویس های محتوایی صوتی آسیاتک (IVR)"

سامانه تلفن گویای آسیاتک شامل مجموعه ای متنوع ، سرگرم کننده و آموزنده از سرویس های صوتی است که برای مشترکین سرویس های ADSL  آسیاتک در سراسر کشور قابل استفاده می باشد.  
این خدمات برای تمامی افراد و اعضای خانواده، با سنین و سلیقه های مختلف، در قالب موضوعاتی گوناگون اعم از فرهنگی و هنری، آموزشی، روانشناختی، طنز و سرگرمی، کودکانه ، مذهبی و عقیدتی، بهداشت و سلامت، سمبل های شخصیتی، اقبال نامه و در قالب بیش از یکصد سامانه تلفنی، با محوریت موضوعی و متناسب با نیاز خانواده ها، تهیه شده است.
کاربران محترم برای بهره مندی از سرویس های نامبرده کافیست بسته محتوایی مورد نظر خود را از طریق پنل کاربری ecare.asiatech.ir انتخاب و خریداری نمایند. پس از آن  با شماره اختصاصی مربوط به هر سرویس تماس گرفته و از محتوای آن  بهره مند شوند.
توجه: کاربرگرامی توجه داشته باشید که در حال حاضر سرویس های محتوایی خریداری شده¬، فقط روی شماره تلفن مربوط به پنل کاربری ecare که از طریق آن اقدام به خرید بسته نموده اید، قابل استفاده خواهد بود.
هزینه تماس از تلفن ثابت در سراسر کشور به هر یک از شماره های سامانه تلفن گویای آسیاتک، مطابق با تعرفه تماس سرویس تلفن ثابت آسیاتک (تلفن کشوری) محاسبه شده که به  ازاء هر دقیقه 10تومان می باشد.

 

 

ورود آسیاتک به خدمات ارزش افزوده  (VAS)

 

آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور با اتخاذ استراتژی نوین در حوزه ی خدمات ارزش افزوده  (VAS) به شکل حرفه ای و با همکاری بازیگران بزرگ و اصلی این صنعت، شامل تجمیع کنندگان محتوا، تولید کنندگان محتوا، شتابدهندگان و سایر فعالین این اکوسیستم در حال نقش آفرینی می باشد.

 

اکوسیستم خدمات ارزش افزوده آسیاتک :

آسیاتک بواسطه ارتباطات تجاری قوی با تولیدکنندگان محتوا، عرضه کنندگان و کاربران نهایی، ضمن برقراری روابطی شفاف و چند سویه، اقدام به ایجاد اکوسیستمی پایدار و زنجیره ارزش، کرده است. این شرکت با در اختیار داشتن جامعه میلیونی کاربران در سراسر کشور، بسترهای متنوع تبلیغاتی (بصورت آنلاین و آفلاین) و همچنین زیر ساخت مناسب فنی شامل اکانتینگ (برای محاسبه ترافیک، اشتراک، تراکنش و ...) و دارا بودن بزرگترین دیتاسنتر محتوایی کشور، فضایی ایده آل برای رشد فعالان این حوزه فراهم آورده است.

 

ﺭﺍﻫﮑﺎﺭﻫﺎﯼ ﺟﺎﻣﻊ ﻭ ﻧﺤﻮﻩ ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺑﺎ ﺷﺘﺎﺑﺪﻫﻨﺪﮔﺎﻥ، ﺗﺠﻤﯿﻊ ﮐﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﻭ ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺤﺘﻮﺍ

ﺁﺳﯿﺎﺗﮏ ﺑﺎ ﺩﺭ ﭘﯿﺶ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺍﺳﺘﺮﺍﺗﮋﯼ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﻧﺎﺏ ﻭ ﻧﻮﯾﻦ، ﺍﻗﺪﺍﻣﺎﺕ ﻣﻮﺛﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺍﯾﺪﻩ ﺑﻪ ﺧﺪﻣﺖ / ﻣﺤﺼﻮﻝ ﺗﺠﺎﺭﯼ،  ﺗﺴﻬﯿﻞ ﺩﺭ ﻭﺭﻭﺩ ﻭ ﻧﻔﻮﺫ ﺑﻪ (  ﻭ VAS)ﺑﺎﺯﺍﺭ،  ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻭ ﮔﺮﺩﺵ ﻣﺎﻟﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺯﻧﺠﯿﺮﻩ ﺍﺭﺯﺵ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﻓﺰﻭﺩﻩ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﭘﺎﯾﺶ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﻭ ﺑﺎﺯﺍﺭ، ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ. ﺿﻤﻦ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺗﺨﺎﺫ ﺭﺍﻫﮑﺎﺭﻫﺎﯼ ﺟﺎﯾﮕﺰﯾﻦ ﻭ ﯾﺎ ﺍﻗﺪﺍﻣﺎﺕ ﺑﻬﺒﻮﺩ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﭼﺮﺧﻪ ﻋﻤﺮ ﻣﺤﺼﻮﻝ/ ﺧﺪﻣﺖ، ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺭﺍﻫــــــﮑﺎﺭﻫﺎﯾﯽ  ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺪﺍﻭﻡ ﺍﯾﻦ ﻣﺴﯿﺮ ﻣﯽ  باشد.

 

 

ﻧﺤﻮﻩ ﺗﻌﺎﻣﻞ ﻭ ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ

ﺩﺭ ﺷﺮﮐﺖ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺩﺍﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﺁﺳﯿﺎﺗﮏ ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﻓﺰﻭﺩﻩ ﺩﺭ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺯﯾﺮ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ: 

  • ﺗﻌﺎﻣﻞ ﻭ ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺑﺎ ﺍﯾﺪﻩ ﭘﺮﺩﺍﺯﺍﻥ ﻭ ﻧﺨﺒﮕﺎﻥ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﻓﺰﻭﺩﻩ
  • ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺑﺎ ﺷﺘﺎﺏ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﮔﺎﻥ ﺩﺭ ﺳﺮﺍﺳﺮ ﮐﺸﻮﺭ
  • ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺑﺎ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﺣﻘﻮﻗﯽ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﻓﺰﻭﺩﻩ
  • ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺑﺎ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﻫﺎ ﻭ ﻧﻬﺎﺩﻫﺎﯼ ﻣﺘﻘﺎﺿﯽ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﻓﺰﻭﺩﻩ
  • ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺑﺎ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ ﻭ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻫﺎﯼ ﺧﺪﻣﺎﺗﯽ )ﺩﺭ ﺣﻮﺯﻩ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ، ﺧﺮﯾﺪ ﺁﻧﻼﯾﻦ، ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﻫﻨﺮﯼ ﻭ...( ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺑﺎ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻭﯾﮋﻩ ﺑﻪ ﻣﺸﺘﺮﮐﯿﻦ ﺁﺳﯿﺎﺗﮏ
  • ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺑﺎ ﻋﺮﺿﻪ ﮐﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﺁﻧﻼﯾﻦ ﻣﺤﺘﻮﺍﻫﺎﯼ ﺻﻮﺗﯽ ﻭ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ (ﺭﺳﺎﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﻌﺎﻣﻠﯽ) ﻭ ﺳﺎﯾﺮ ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎ ﻭ ﺍﭘﻠﯿﮑﯿﺸﻦ ﻫﺎﯼ ﻣﺤﺘﻮﺍ ﻣﺤﻮﺭ


شرکت انتقال داده های آسیاتک ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در سراسر کشور، با همکاری  شرکتها و مجموعه های بنام ، معتبر و پیشرو در زمینه های مختلف از جمله حوزه های آموزشی، خدماتی، فرهنگی و... اقدام به ارایه خدمات و امکانات ویژه به مشترکین خود نموده است.  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 راههای ارتباطی

ثبت ایده : آسیاتک با در پیش گرفتن استراتژی حمایت از ایده های ناب و نوین، اقدامات موثری برای تبدیل ایده به خدمت / محصول تجاری،  تسهیل در ورود و نفوذ به بازار،  ایجاد اعتبار و گردش مالی برداشته است. از همین رو خرسند خواهیم بود پیشنهادات و ایده های خود را در این حوزه از طریق ایمیل  VAS@asiatech.ir  با ما در میان بگذارید.