سرویس های ارزش افزوده VAS

خدمات ارزش افزوده , vas , Value added services , ارزش افزوده آسیاتک ارائه دهنده اینترنت پرسرعت اقدام به ارائه خدمات ارزش افزوده یا همان Value added services نموده است
Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews

سرویس های ارزش افزوده VAS

سرویس های ارزش افزوده VAS

شرکت انتقال داده های آسیاتک ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در سراسر کشور، با همکاری شرکتها و مجموعه های بنام ، معتبر و پیشرو در زمینه های مختلف از جمله حوزه های آموزشی، خدماتی، فرهنگی و... اقدام به ارایه خدمات و امکانات ویژه به مشترکین خود نموده است. این خدمات بسته به نوع توافقات صورت گرفته با شرکت های همکار، شامل تخفیفات ویژه ای خواهد بود که در بازه های زمانی مختلف و با هدف بالا بردن سطح رضایتمندی مشترکین آسیاتکی و استفاده از خدمات و سرویس های کاربردی و روزمره با تخفیفهای منحصر بفرد و اختصاصی خواهد بود. *شایان ذکر است جهت ارتقاء هرچه بیشتر سطح کیفی و کمی خدمات ارایه شده در این بخش می توانید پیشنهادات، انتقادات و یا درخواست همکاری خود را از طریق ایمیل VAS@asiatech.ir برای واحد خدمات ارزش افزوده ارسال فرمایید.

 

خدمات گروه ارزش افزوده (VAS)تماشاخونه، سرویس VOD اختصاصی آسیاتک برای تماشای آنلاین جدیدترین فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و سریال‌های خارجی ا‌ست که دسترسی علاقه‌مندان را به مجموعه‌ی کاملی از هزاران فیلم و سریال امکان‌پذیر می‌کند. بسیاری از این فیلم‌ها و سریال‌ها به طور اختصاصی و تنها در تماشاخونه قابل مشاهده است .این امکان برای مشترکین سرویس های ADSL و OWA  آسیاتک فراهم شده است از محتوای جذاب و دیدنی اپلیکیشن و وب سایت تماشاخونه به آدرس  www.tamashakhoneh.ir  بدون مصرف ترافیک بهره مند شوند .

هم چنین آسیاتک با همکاری سایر شرکت های ارائه دهنده سرویس های محتوایی (VOD و IPTV و آموزشی) این امکان را فراهم آورده است تا کاربران در هر لحظه از تماشای آنلاین هزاران فیلم سینمایی ، سریال ، موسیقی، مستند هیجان انگیز و ... بهره مند گردند. لذا با انتخاب خدمات هرکدام از سرویس دهندگان همکار آسیاتک که در ذیل معرفی شده اند می توانید سرویس مورد نظر خود را دریافت نمائید.

شایان ذکر است فقط مشترکین سرویس های ADSL  و OWA (وایرلس اشتراکی) آسیاتک امکان بهره مندی از ترافیک رایگان سرویس های VOD را دارند.شرکت انتقال داده های آسیاتک ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در سراسر کشور، با همکاری  شرکتها و مجموعه های بنام ، معتبر و پیشرو در زمینه های مختلف از جمله حوزه های آموزشی، خدماتی، فرهنگی و... اقدام به ارایه خدمات و امکانات ویژه به مشترکین خود نموده است. 

راههای ارتباطی

ثبت ایده : آسیاتک با در پیش گرفتن استراتژی حمایت از ایده های ناب و نوین، اقدامات موثری برای تبدیل ایده به خدمت / محصول تجاری،  تسهیل در ورود و نفوذ به بازار،  ایجاد اعتبار و گردش مالی برداشته است. از همین رو خرسند خواهیم بود پیشنهادات و ایده های خود را در این حوزه از طریق ایمیل VAS@asiatech.ir با ما در میان بگذارید.