آسیاتک اینترنت یک

ارایه سرویس اینترنت پرسرعت رایگان آسیاتک به دانشجویان سراسر کشور

News Date: 1393/02/24 ---News ID 74

ارایه سرویس اینترنت پرسرعت رایگان آسیاتک به دانشجویان سراسر کشور

شرکت آسیاتک در راستای همکاری با مراکز دانشگاهی، موسسات آموزش عالی و علمی- کاربردی اقدام به ارایه رایگان سرویس اینترنت پرسرعت ADSL2+ به دانشجویان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، حسین علیمحمدی معاونت کسب و کار شرکت آسیاتک با اشاره به آغاز طرح ارایه سرویس رایگان از طریق مراکز آموزش عالی به دانشجویان اظهار داشت: شرکت آسیاتک طبق توافق با مرکز آموزش عالی ماهان اقدام به ارایه بن کارت هایی برای دانشجویان نمود که از طریق این بن کارت ها دانشجویان می توانند سرویس 4 مگابیت دو ماهه را  با تخفیف صد در صدی دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه این طرح مختص کاربران جدید است، گفت: دراین طرح بعد از توافق شرکت با مراکز آموزش عالی، دانشجویان می توانند از طریق بن کارت هایی که در اختیار این مراکز قرار داده می شود، این سرویس را به صورت رایگان دریافت کنند.

معاونت کسب و کار آسیاتک در ادامه اظهار داشت:آسیاتک در حال حاضر این توانایی را دارد تا با کلیه مراکز دانشگاهی و آموزش عالی وارد مذاکره شده و امکان دریافت سرویس رایگان را برای قشر دانشجویی کشور فراهم نماید.
وی در پایان اظهار داشت:مسولان دانشگاه ها در سراسر کشور می توانند از طریق سامانه های ارتباطی آسیاتک ازجمله وب سایت  www.asiatech.ir  و یا شماره تلفن 1544 و یا شماره 82144267 درخواست خود را به شرکت آسیاتک ارایه و زمینه دریافت این سرویس را برای دانشجویان خود فراهم نمایند.