آسیاتک اینترنت یک

آسیاتک موفق به دريافت گواهينامه اشتهار به كيفيت شد

News Date: 1393/01/27 ---News ID 65

آسیاتک موفق به دريافت گواهينامه اشتهار به كيفيت شد

در سومين دوره جايزه ملي كيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات، از شرکت انتقال داده های آسیاتک براي مديريت كيفيت در ارائه اینترنت پرسرعت تقدير شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، در مراسم جايزه ملي كيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات جمهوري اسلامي ايران(ICTINQA) كه از سوي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و با حضور دكتر محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، دكترعميديان رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، مهندس محمود خسروي رئيس شركت ارتباطات زيرساخت و جمعي از مقامات و مديران ارشد حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور در هتل المپيك تهران برگزار شد، گواهينامه 3 ستاره اشتهار به کیفیت در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت با امضاء و تأييد وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و رئيس شوراي سياست گذاري این دوره از جایزه ملی کیفیت به شرکت انتقال داده های آسیاتک اعطا شد.

در اين دوره پس از ارزيابي هاي علمي صورت گرفته، 2 شركت موفق به دريافت گواهينامه اشتهار به كيفيت 3 ستاره شدند و شرکت انتقال داده های آسیاتک تنها شرکت ارائه دهنده اینترنت كشور بود كه اين گواهينامه را دريافت كرد.
در اين مراسم دكتر واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، از كليه شركت هايي كه اين توانايي را در خودشان ديدند كه مي توانند در اين مسابقه علمي و تخصصي شركت كنند، خودشان را عرضه كنند و محك زده شوند كه در چه رده اي هستند، تشكر كرد.
وی در این مراسم با اشاره به اینکه برای توسعه و ارتقاء بازار فاوا باید نگاهمان به توسعه نگاه کمی و کیفی باشد، گفت: با توجه به سیاست های کشور در راستای اقتصاد مقاومتی برگزاری اینگونه مراسم و اعطای این جوایز می تواند باعث محک زدن فعالان حوزه ICT در کشور شود.
وی با بیان اینکه این جشنواره می تواند به سیاست های نظام کمک بسزایی کند، اظهار داشت:این جایزه بر اساس مدل ملی کیفیت ایران به منظور استقرار خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات Ict نقش مهمی را ایفا می کند.