مسائل مرتبط با قبل از خرید و اتصال سرویس

Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews

مسائل مرتبط با قبل از خرید و اتصال سرویس

  • 4
  • 1

 

مسائل مرتبط با قبل از خرید و اتصال سرویس

آخرین مقالات آسیاتک
Product rating: 4 out of 5 with 8969000 ratings


پس از تکمیل مراحل ثبت نام اولیه، شماره خط اعلام شده از سوی شما جهت راه اندازی از طریق سیستم اتوماسیون برای شرکت مخابرات ارسال می گردد لذا به دلایل ذیل ممکن است مرحله نصب و راه اندازی فیزیکی از سوی شرکت مخابرات ( رانژه ) صورت نگیرد و خط از مخابرات برگشت داده شود :
۱- Other pap : روی خط تلفن ، سرویس اینترنت از شرکت دیگری دایر می باشد، لذا ابتدا می بایست اقدام به جمع آوری سرویس قبلی و سپس از شرکت آسیاتک درخواست خود را پیگیری نمایید.
۲- بدهی- قطعی: خط تلفن به علت بدهی های معوقه قطع ( عدم بوق ) می باشد لذا ابتدا می بایست از طریق مراجعه حضوری اقدام به پرداخت نمایند.
در صور ت بدهی لطفا موارد زیر بررسی شود :
* بدهی از طریق سامانه ۱۸۱۸ در تهران و سامانه ۲۰۰۰ در شهرستانها پرداخت شده باشد در این حالت بدهی ظرف ۱۵ دقیقه در سیستم صفر می شود ولی در صورت پرداخت بدهی تلفن توسط pos و عابر و .... تا ۷۲ ساعت بدهی صفر نخواهد شد .
* بدهی در سیستم صفر شده ولی در سامانه مخابرات رسید صورت حساب تلفن ثبت نشده است در این حالت کاربر با اطلاعات پرداخت صورت حساب به امورمشترکین مراجعه نمایند.
*به طور کلی این خطا توسط آسیاتک قابل رفع شدن نیست و نیاز به پیگیری مستقیم کاربر دارد .
مشترک پس از رفع مورد می تواند از شرکت آسیاتک درخواست خود را پیگیری نمایید.
۳- ONU ، PCM ، ریموت و فیبر: ارائه اینترنت روی این گونه خطوط تا زمان ارسال به مخابرات مشخص نمی باشد و در حال حاضر امکان ارائه سرویس از سوی شرکت های FCP به صورت قطعی وجود ندارد و فعلا در انحصار شرکت مخابرات میباشد.
*لازم به ذکر است در برخی مراکز استان ها امکان سرویس دهی بروی برخی از این خطوط می باشد که مشتری می تواند با مراجعه به سایت ecare.asiatech.ir قسمت ثبت نام با وارد نمودن شماره خود امکان سرویس دهی را بررسی نمایید.
۴- مغایرت نام و اطلاعات: جهت تکمیل ثبت نام، اطلاعات صاحب خط می بایست با اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت نام یکسان باشد، جهت پیگیری و اصلاح این مورد مشترک می تواند با شماره ۱۵۴۴ پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته آسیاتک تماس داشته باشد

 

برای استفاده از سرویس اینترنت آسیاتک محدودیتی در نوع مودم ندارد و تمامی مودمهای ADSL را پشتیبانی می کند. ولی بهتر است جهت پشتیبانی سریعتر از مودمهای پیشنهادی آسیاتک در فروشگاه آنلاین استفاده نمایید 

 

کسر ترافیک به دو صورت بین الملل ( ضریب 2 ) و داخلی که همان نیم بها ( ضریب 1) است، کسر می گردد که جهت اطلاع از سایت ها و خدمات نیم بها می توانید به سایت asiatech.ir زیر بخش اینترنت پرسرعت +ADSL2 مراجعه نمایید و موارد مربوطه را مشاهده نمایید.

 

 

جهت ثبت نام نباید رانژه شرکت دیگری بر روی خط فعال باشد در غیر اینصورت خط از مخابرات به دلیل رانژه کشی تکراری برگشت داده میشود.باید قبل از پرداخت فاکتور ثبت نام شده سرویس قبلی از روی خط شما جمع آوری شده باشد.
قبل  از  جمع آوری شرکت  قبلی  از وضعیت  بستر مخابراتی  خود  اطمینان  حاصل نمایند  که آیا امکان  سرویس دهی توسط آسیاتک می باشد یا  خیر ؟  

 

شما میتوانید با مراجعه به آدرس سایت ecare.asiatech.ir  به صورت مستقیم ثبت نام نمایید. ولی ثبت نام از طریق عاملین فروش مجاز هم منعی ندارد. می توانید  لیست  عامیلن  فروش را در  سایت  asiatech.ir مشاهده نمایید. در صورت  نیاز به  هرگونه راهنمایی می توانید با شماره  1544 بخش  فروش  تماس  حاصل  نمایید.

شرکت آسیاتک امکان ارائه اینترنت بر روی بسترهای دیگر را دارا می باشد( که شامل سرویس های td-lte ، owa و... ).
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق درگاه های زیر اقدام نمایید:
1- تماس با 1544 داخلی 3
2- در صورت دسترسی به عاملین فروش با مراجعه به نمایندگی
3-چت آنلاین سایت asiatech.

 

بر اساس مصوبه شماره ۲ جلسه ۳۲۳ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران ۶۰.۰۰۰ تومان می باشد که در هنگام ثبت نام اولیه از مشترکین دریافت خواهد شد. در صورت انتخاب نصب حضوری، مبلغ ۳۰.۰۰۰ تومان دیگر نیز به فاکتور افزوده می شود. دقت کنید به ارقام مذکور مالیات بر ارزش افزوده طبق نرخ هر سال اضافه می شود.

بله چنانچه سرویس را از عاملین فروش خریداری نموده اید مبلغ فاکتور به پنل ایشان عودت داده می شود و شما می توانید با مراجعه به نمایندگی جهت عودت وجه اقدام نمایید و اگر مستقیما سرویس را از طریق سایت یا تماس با پشتیبانی خریداری نموده اید می توانید در تماس با شماره 1544 درخواست خود را مطرح نمایید ، لطفا قبل از تماس به موارد زیر دقت نمایید :
*تماس از خط ثابت سرویس یا همراه ثبت شده در پنل کاربری باشد ( جهت احراز هویت ).
*شماره شبا صاحب پنل سرویس را در دسترس داشته باشید.

با مراجعه به سایت ecare.asiatech.ir و یا تلفن ۱۵۴۴  میتوانید وضعیت کنونی سرویس را مشاهده نمایید. درضمن شرکت با ارسال پیامک شما را از مراحل مختلف آگاه می کند.

کپی از آخرین قبض پرداختی و کپی کارت ملی صاحب خط در سایت ecare.asiatech.ir آپلود گردد .

ارائه اینترنت روی خطوط PCM و فیبر تا زمان ارسال به مخابرات مشخص نمی باشد و در حال حاضر امکان ارائه سرویس از سوی شرکت های FCP به صورت قطعی وجود ندارد و فعلا در انحصار شرکت مخابرات میباشد.
*لازم به ذکر است در برخی مراکز استان ها امکان سرویس دهی بروی برخی از این خطوط می باشد که مشتری می تواند با مراجعه به سایت ecare.asiatech.ir قسمت ثبت نام با وارد نمودن شماره خود امکان سرویس دهی را بررسی نمایید.

ابتدا وارد آدرس ecare.asiatech.ir شده و بعد از ثبت اطلاعات اولیه و ساخت پنل در ادامه در قسمت ثبت بن شماره بن را وارد نموده بعد از تایید بن ، سپس سرویس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.