تلویزیون تعاملی تیوا

2018-06-10 21:23 تلویزیون تعاملی تیوا
2018-03-14 11:48 تلویزیون تعاملی تیوا
با ترافیک رایگان تماشا کنید
ترافیک رایگان ویژه مشترکین ADSL
2018-06-10 20:54 تلویزیون تعاملی تیوا
شبکه تیوا اسپورت

پوشش جام جهانی در

شبکه تیوا اسپورت
جام جهانی امسال را از شبکه تیوا اسپورت ببینید و از برنامه های جذاب و اختصاصی لذت ببرید. هر کجا که باشید جام جهانی را از دست نمیدهید.
تماشا کنید
2018-06-11 11:11 تلویزیون تعاملی تیوا
بدون خرید اشتراک هم با ترافیک رایگان تماشا کنید!

برای آسیاتکی ها، تا پایان شهریور ماه

بدون خرید اشتراک هم با ترافیک رایگان تماشا کنید!
مشترکین سرویس های ADSL آسیاتک تا پایان شهریور ماه می‌توانند تمام محتوای تیوا شامل فیلم، سریال، انیمیشن، شبکه های تلویزیونی و سایر برنامه ها و کانال¬های اختصاصی را با ترافیک رایگان تماشا کنند، پس از تیوا نهایت لذت را ببرید. برای بهره مندی از ترافیک رایگان به هیچ عنوان از فیلتر شکن یا نرم افزارهای تغییر IP استفاده نفرمایید.
2018-06-10 22:17 تلویزیون تعاملی تیوا
نسخه وب
اپلیکیشن موبایل
نرم‌افزار موبایل تیوا این امکان را در اختیارتان می‌گذارد تا در هر مکان برنامه مورد علاقه‌تان را تماشا و دنبال کنید. این نرم‌افزار برای سیستم عامل های Android و iOS طراحی شده است تا بتوانید همیشه با تیوا همراه باشید. دسترسی آنلاین با موبایل یا تبلت به محتوای تصویری تیوا از این طریق بسیار سریع و آسان خواهد بود.
دریافت اپلیکیشن
نسخه وب
نسخه وب
tva.tv را به خاطر بسپارید تا تیـوا را به سادگی تماشـا کنید. وبسایت تیوا راحت‌ترین راه دسترسی شمـا برای دیدن برنامه‌های مـورد علاقه‌تان است. تماشـای برنامه‌هایی که دوست دارید بصـورت آنلاین و از طـریق کامپیوتـر شخصی تجـربه‌ای متفاوت و لذت‌بخش خواهد بود. تجربه کاربری آسـان و کیفیت بالای نمایش تصاویر بر روی وبسایت شما را محو تماشا خواهد کرد.
آنلاین تماشا کنید
تیباکس
تیباکس دستگاه گیرنده تلویزیون تعاملی تیواست، دستگاهی کوچک با قابلیت های فراوان. این دستگاه علاوه بر پاسخگویی تمامی انتظارات شما از یک گیرنده تلویزیونی تجربه ای کامل و بی نظیر در تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی را برایتان به ارمغان می آورد.
اطلاعات بیشتر