تلویزیون تعاملی تیوا

2018-06-11 13:30 تلویزیون تعاملی تیوا
2018-03-14 11:48 تلویزیون تعاملی تیوا
با ترافیک رایگان تماشا کنید
ترافیک رایگان ویژه مشترکین ADSL و OWA (وایرلس اشتراکی)
2018-06-11 13:36 تلویزیون تعاملی تیوا
تلویزیون تعاملی تیوا
تلویزیون تعاملی تیوا
IPTV یا تلویزیـون تعاملی همـان رسـانه قدیمی اسـت در بسـتری نوین. در دنیـای امـروز برای پیشرو بودن فاکتور زمـان تعیین کننده است. کاربران IPTV با استفاده از اینترنت، آزادی عمل بیشتری برای دسترسـی به محتوای تصـویری دارند و تماشـای آنلاین برنامـه‌های زنده در هر مکان با IPTV برای آنها تجربه‌ای ‌لذت بخش خواهد بود. تماشـا و دنبال کردن برنامه‌های زنده در هر مکان با آسودگی خاطر و با بهترین کیفیت ممکن می‌تواند کمترین انتظار شما از این سرویس باشد. IPTV قابلیت‌های دیگری مانند Time Shifting و Catch-up TV را به منظور داشتن بهتـرین تجـربه کاربری در اختیارتان قـرار می‌دهـد، همچنین شما با دسترسی به آرشیو متنوعی از فیلم و سریال‌‌های روز دنیا بیننده بهترین‌ها خواهید بود.
تماشا کنید
2018-06-11 11:11 تلویزیون تعاملی تیوا
بدون خرید اشتراک هم با ترافیک رایگان تماشا کنید!

برای آسیاتکی ها

با اشتراک تیوا رایگان تماشا کنید!
از این پس مشترکینADSL و OWA (وایرلس اشتراکی) آسیاتک می‌توانند با خرید اشتراک، تمام محتوای تیوا را با ترافیک رایگان تماشا کنند. پس از تیوا نهایت لذت را ببرید
2018-06-10 21:06 تلویزیون تعاملی تیوا
2018-06-10 21:23 تلویزیون تعاملی تیوا
2018-06-10 20:54 تلویزیون تعاملی تیوا
شبکه تیوا اسپورت

پوشش جام جهانی در

شبکه تیوا اسپورت
جام جهانی امسال را از شبکه تیوا اسپورت ببینید و از برنامه های جذاب و اختصاصی لذت ببرید. هر کجا که باشید جام جهانی را از دست نمیدهید.
تماشا کنید
2018-06-10 22:17 تلویزیون تعاملی تیوا
نسخه وب
اپلیکیشن موبایل
نرم‌افزار موبایل تیوا این امکان را در اختیارتان می‌گذارد تا در هر مکان برنامه مورد علاقه‌تان را تماشا و دنبال کنید. این نرم‌افزار برای سیستم عامل های Android و iOS طراحی شده است تا بتوانید همیشه با تیوا همراه باشید. دسترسی آنلاین با موبایل یا تبلت به محتوای تصویری تیوا از این طریق بسیار سریع و آسان خواهد بود.
دریافت اپلیکیشن
نسخه وب
نسخه وب
tva.tv را به خاطر بسپارید تا تیـوا را به سادگی تماشـا کنید. وبسایت تیوا راحت‌ترین راه دسترسی شمـا برای دیدن برنامه‌های مـورد علاقه‌تان است. تماشـای برنامه‌هایی که دوست دارید بصـورت آنلاین و از طـریق کامپیوتـر شخصی تجـربه‌ای متفاوت و لذت‌بخش خواهد بود. تجربه کاربری آسـان و کیفیت بالای نمایش تصاویر بر روی وبسایت شما را محو تماشا خواهد کرد.
آنلاین تماشا کنید
تیباکس
تیباکس دستگاه گیرنده تلویزیون تعاملی تیواست، دستگاهی کوچک با قابلیت های فراوان. این دستگاه علاوه بر پاسخگویی تمامی انتظارات شما از یک گیرنده تلویزیونی تجربه ای کامل و بی نظیر در تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی را برایتان به ارمغان می آورد.
اطلاعات بیشتر