تماشای آنلاین فیلم و سریال

بدون مصرف ترافیک فیلم ببینید

معرفی نماوا

«نماوا» سرویسی برای پخش آنلاین فیلم و سریال است که توسط آن بدون نیاز به دانلود، به جدیدترین و جذاب‌ترین سریال‌ها، انیمیشن ها و فیلم‌های ایرانی و خارجی دسترسی خواهید داشت.

مجموعه‌ای از بهترین و جدیدترین‌ها با بهترین کیفیت و دوبله‌های فارسی اختصاصی
تنظیم خودکار کیفیت فیلم با سرعت اینترنت شما
کودکان خود را با خیال راحت ساعت‌ها به ما بسپارید
توقف پخش فیلم و مشاهده ادامه‌ی آن بر روی یک دستگاه دیگر

گلچینی از بهترین‌ها

تمامی محتوای موجود در نماوا بصورت کاملاً قانونی عرضه شده و حقوق مربوط به صاحبان اثر پرداخت شده. لذا شما با تماشای فیلم در نماوا از صاحبان اثر حمایت می کنید و باعث تولیدات باکیفیت در آینده خواهید شد.

تماشای آنلاین نماوا بر روی ...

تلویزیون هوشمند

موبایل و تبلت

کامپیوتر شخصی

اشتراک نماوا

دیگر نیازی به خرید تکی فیلم‌ها وجود ندارد. شما با یک بار پرداخت برای خرید اشتراک، دسترسی نامحدود به تماشای تمامی فیلم‌های نماوا را خواهید داشت.

یک ماهه

۲۰،۰۰۰ تومان

۱۰،۰۰۰ تومان

خرید اشتراک

سه ماهه

۴۰،۰۰۰ تومان

۲۰،۰۰۰ تومان

خرید اشتراک

شش ماهه

۶۰،۰۰۰ تومان

۳۰،۰۰۰ تومان

خرید اشتراک

دوازده ماهه

۹۰،۰۰۰ تومان

۵۰،۰۰۰ تومان

خرید اشتراک

نکته مهم:

مشترکین عزیز آسیاتک برای بهره مندی از ترافیک رایگان نماوا، هنگام استفاده از محتواهای رایگان و غیر رایگان موجود در سایت www.namava.ir لازم است حتما در پنل کاربری نماوا لاگین کرده و سپس به تماشای فیلم ها و سریال ها بنشینید. قابل ذکر است برای استفاده از این امکان حتما کاربران سرویس های حجمی آسیاتک باید گزینه "دانلود پلاس" را در پنل کاربری خود فعال نموده و پس از خاموش و روشن کردن مودم اقدام به استفاده از سرویس خود نمایند، مشترکین سرویس های نامحدود نیاز به فعالسازی گزینه دانلود پلاس ندارند.