رسانه تعاملی (VOD)

vod , VOD , Video On Demand , تماشای آنلاین فیلم , فیلم آنلاین , سرویس های vod , فیلم آنلاین رایگان سرویس های vod امکان تماشای فیلم آنلاین رایگان را برای مشترکین اینترنت پر سرعت آسیاتک فراهم میکند
Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews

رسانه تعاملی (VOD)

 

رسانه تعاملی (VOD)

آسیاتک در راستای ارائه خدمات فراگیر و بهره مندسازی مشتریان از خدمات جدید با همکاری شرکت های ارائه دهنده سرویس VOD این امکان را فراهم آورده است تا کاربران در هر لحظه از تماشای آنلاین هزاران فیلم سینمایی ، سریال ، موسیقی ، مستند هیجان انگیز و ... بهره مند گردند. سرویس های VOD (Video On Demand) سرویس هایی هستند که به کاربران این امکان را می‌دهند محتوای مورد نظر خود را هر زمان که می خواهند دریافت و تماشا نمایند و این ساده ترین راه برای تماشای آنلاین محتوای مورد علاقه است. در این سرویس تصمیم درخواست کننده مبنای ارائه محتوای مورد نظر است و هر زمان که درخواست نمایش یک فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی را دارد ، تنها با اتصال به اینترنت و ارائه درخواست خود به محتوای مورد نظر به صورت رایگان یا غیر رایگان دسترسی پیدا می کند.

لذا با انتخاب خدمات هرکدام از سرویس دهندگان همکار آسیاتک که در ذیل معرفی شده اند می توانید سرویس مورد نظر خود را دریافت نمائید.

شایان ذکر است فقط مشترکین سرویس های ADSL آسیاتک امکان بهره مندی از ترافیک رایگان سرویس های VOD را دارند.


حالت های مختلف ارائه سرویس VOD

 ۱.    از طریق ست آپ باکس : در این روش سیستم‌های VOD تلویزیونی می‌توانند محتویات را از طریق یک ستاپ باکس دریافت کرده و به کاربر این اجازه را می‌دهد تا به صورت آنی محتویات را از یک سرور مرکزی انتخاب و بر روی هر نوع صفحه نمایش شامل تلویزیون ، کامپیوتر یا هر وسیله دیگری تماشا کند.

 ۲.    از طریق اپلیکیشن یا وب سایت : در این روش محتوا از طریق اپلیکیشن یا وب سایت تحت یک نرم افزار خاص پخش شده و در اختیار کاربر قرار می گیرد.

شرکت انتقال داده های آسیاتک جهت رفاه حال مشترکین با همکاری شرکت های پیشرو در حوزه سرویس های (VOD) اقدام به ارائه این خدمات به مشترکین خود با هر دو روش مذکور نموده است.در این پروژه با استفاده از پروتکل اینترنت و زیرساخت های مختلف مخابراتی، علاوه بر آرشیو فیلم و سریال ، مجموعه گسترده ای از رسانه ها ، محتواها و برنامه های درخواستی (On-Demand) از طریق یک پهنای باند وسیع در اختیار کاربران قرار می گیرد. کاربران می‌توانند با خرید بسته VOD، بدون آنکه بهایی بابت ترافیک اینترنتی بپردازند، هزاران ساعت از محتواهای جذاب را بر روی دستگاه گیرنده خود مشاهده نمایند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات vod به مشترکین آسیاتک

جزئیات سرویس های VOD
 

سرویس vod   نوع اشتراک (ماهانه) مهلت استفاده از ترافیک رایگان طریقه خرید اشتراک وبسایت لینک دانلود اپلیکیشن
فیلیمو (سینمای خانگی آسیاتک) یک، سه، شش و دوازده 1397/12/29 وبسایت فیلیمو www.filimo.com
فیلم نت یک 1397/12/29 از طریق پنل 1544 www.filmnet.ir
نماوا یک، سه، شش و دوازده 1397/12/29 وبسایت نماوا www.namava.ir
تیوا روزانه، یک، سه، شش و دوازده 1397/12/29 وبسایت تیوا www.tva.tv
آی سیما روزانه، یک، سه، شش و دوازده 1397/12/29 وبسایت آی سیما www.play.iseema.ir
کاناپه یک، سه، شش و دوازده- 1397/12/29 از طریق پنل 1544 www.kanape.ir
آفرینک روزانه، یک و سه 1397/12/29 وبسایت آفرینک و اپلیکیشن www.afarinak.com
سیمای همراه یک، سه، شش 1397/12/29 وبسایت سیمای همراه www.mobile-tv.ir
سینما مارکت یک، سه، شش 1397/12/29 وبسایت سینما مارکت www.cinemamarket.ir
دیجیتون ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، یکساله 1397/12/29 وبسایت دیجیتون www.digitoon.ir
زووم روزانه از طریق شارژ سیم کارت 1397/12/29 اپلیکیشن زووم www.zoom.irancell.ir
فام یک ماهه (دو بسته متفاوت) 1397/12/29 وبسایت فام https://www.fam.ir/