• اخبار
  • اخبار

گزارش تصویری آسیاتک از روز سوم نمایشگاه الکامپ 2014

تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸

گزارش تصویری آسیاتک از روز سوم نمایشگاه الکامپ 2014

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی، ایران (الکامپ 2014) ، با حضور پررنگ شرکت انتقال داده های آسیاتک و استقبال بی سابقه بازدید کنندگان، نمایندگان موسسات و شرکت های تخصصی و مشترکین آسیاتک، بعنوان بزرگترین رویداد سالیانه حوزه فناوری اطلاعات کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد. آسیاتک برترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL2+ با حضور در سالن میلاد و چهار غرفه فضای باز، حضور چشمگیری در این نمایشگاه داشت.
آسیاتک درحال حاضر " برترین شرکت ارائه دهنده خدمات در حوزه اینترنت پرسرعت کشور"  با پوشش سراسری است که در 9ماهه سال جاری موفق به کسب رتبه اول ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد و به همین دلیل غرفه این شرکت به عنوان بخش مربوط به خدمات ADSL2+ در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۴ پر مخاطب ترین و البته پر خبر ترین بخش نمایشگاه امسال بود.


استقبال نمایندگان موسسات و شرکت های تخصصی

اینترنت
   

 

مراسم قرعه کشی آسیاتک- تسکو مورد استقبال بی سابقه بازدید کنندگان قرار گرفت و در میان شور و شعف شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه برگزار شد.

 

   
یکی از مهمترین تفاوت ها میان غرفه آسیاتک با سایر غرفه ها حضور هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران  در غرفه های آن بود که بر شور و اشتیاق علاقه مندان و دوستداران می افزود.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی